تبلیغات رایگان در صدتیک 100tik

تبلیغ و آگهی رایگان

در سراسر ایران 🇮🇷 با صدتیک

تبلیغات و آگهی با صدتیک

انتشار: 1 ماه پیش

تولید کننده لوله پلی اتیلن

توان: 0
☎️ تماس بگیرید.
اصالت: اصل
وضعیت: نو
برند و مدل: انرژیسازان نوین پارک سینا

لوله پلی اتیلن؛ سازگار با الزامات صنایع مختلف
سایز های لوله پلی اتیلن (PE) دستتان را برای انتخاب آگاهانه آن از نظر تطبیق پذیری دوام و به صرفه بودنش برای کاربردهای مختلف باز می گذارند. پلی اتیلن به عنوان ماده ترموپلاستیک، ویژگی های خاصی دارد که آن را برای کاربردهایی نظیر تأمین آب، توزیع گاز، فرآیندهای صنعتی و ... مناسب می کند. با این توصیف، ادامه این مطلب را به اهمیت، کاربردها و اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن اختصاص داده ایم. لذا برای آگاهی یافتن از جزئیات کاربردی این محصول، با ما همراه باشید!
کوتاه درباره لوله های پلی اتیلن
پلی اتیلن نوعی پلاستیک است که آن را به انعطاف پذیری چقرمگی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی می شناسند. این ویژگی ها باعث می شوند که شرکت های تولیدکننده لوله پلی اتیلن آن را ماده اولیه مناسبی برای تولید محصولاتی بدانند که می توانند در شرایط محیطی مختلف دوام بیاورند. لوله های پلی اتیلن را بر اساس چگالیشان به انواع مختلفی تقسیم میکنند: پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE)، با چگالی متوسط (MDPE) و با چگالی بالا (HDPE). هر کدام از آنها کاربردهای خاصی دارند؛ اما HDPE به دلیل استحکام و دوام زیادش بیشترین کاربرد را برای تولید کردن لوله ها دارد.
سایز های لوله پلی اتیلن به اینچ
در کارخانه لوله پلی اتیلن این محصول را با اندازه های مختلفی تولید میکنند تا نیازهای متنوع صنایع مصرف کننده آنها را برآورده کنند. سایز های لوله پلی اتیلن را معمولاً بر اساس قطر اسمی (DN) یا قطر خارجی (OD) دسته بندی میکنند. اندازه های رایج عبارتند از: DN20، DN25، DN32، DN40، DN50 و غیره. قطر بیرونی را نیز میتوانیم به اینچ بیان کنیم؛ مانند لوله پلی اتیلن 63، لوله پلی اتیلن 90 یا لوله پلی اتیلن 110.
ل

کیش، بازار ونوس ، طبقه همکف
تهران
هشدار پلیس: لطفاً پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه‌شده، به‌صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

آگهی دهنده: 09031133827

اشتراک گذاری
واتس اپ
تلگرام
ایمیل
توان: 0

پرچکن بادی Taurus4 ساخت Gesipa آلمان

اصالت: اصل
وضعیت: نو
تماس بگیرید
5 ماه
شهر: تهران
توان: 0

اعطای نمایندگی خط تولید 8کاره

اصالت: اصل
وضعیت: نو
تماس بگیرید
4 ماه
شهر: تهران
توان: 0

تولید کننده لوله پلی اتیلن

اصالت: اصل
وضعیت: نو
تماس بگیرید
1 ماه
شهر: تهران